Зміна місця реєстрації, опитування, шеринг техпаспорту і не тільки: презентували нові послуги в Дії

Вже більше 14 млн українців користуються зручними продуктами в Дії. Завдяки цифровим сервісам щодня доводимо, що держава може бути зрозумілою та комфортною у спілкуванні з людьми.

8 лютого під час Diia Summit презентували нові послуги у застосунку та на порталі Дія, які дозволять українцям заощаджувати ще менше часу, грошей та нервів.

✅Зміна місця реєстрації тепер доступна по всій Україні. Тепер кожен без жодних папірців і черг просто може вказати адресу, за якою планує проживати.

✅Довідка про несудимість. Отримати цю довідку можна буде у декілька кліків, не використовуючи послуги посередників.

✅Шеринг техпаспорту. У декілька кліків ви можете пошерити техпаспорт у застосунку із близькою людиною, яка користується вашим авто.

✅Опитування. Це дасть можливість для спілкування держави з українцями та принесе цінний зворотній зв’язок. Опитування допоможуть органам влади дізнатися думку суспільства з того чи іншого приводу, а команді — у розробці нових послуг.

✅Автоматична реєстрація будівництва. Раніше його можна було отримати на порталі Дія, але чекати розгляду протягом 10 робочих днів. Відтепер послуга надається автоматично, а результат замовник отримує одразу.

✅Е-грошова допомога ВПО без зміни даних. Тепер замість того, щоб ходити до чиновників та приносити теку тих самих паперів — можна за пару хвилин отримати послугу на порталі Дія.

Джерело mintsyfra.official

Обращайтесь за профессиональной услугой или консультацией в АН MIK Realty

+390 98 32 33 711