У Мінрегіоні відбулась робоча зустріч щодо обговорення законопроекту з вирішення питання «довгобудів»

У Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась робоча зустріч з обговорення проекту Закону України «Про особливості врегулювання добудови проблемних об’єктів житлового будівництва», за участю інвесторів «довгобудів», спеціалістів міністерства, експертів та представників ДАБІ, КМДА.

Як зазначила Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак, цей законопроект — «базовий макет» і створювався виключно для того, щоб визначитись із першочерговими кроками у вирішенні питань «довгобудів».

Міністр повідомила, що Мінрегіон чекає на письмові пропозиції щодо законопроекту, які будуть обговорені на наступній робочій зустрічі 28 грудня.

Нагадаємо,  1 листопада 2019 року у Мінрегіоні відбулась перша робоча зустріч щодо розробки концепції проекту закону стосовно врегулювання питань «довгобудів» та шляхів вирішення проблем постраждалих інвесторів.

16 грудня 2019 року Мінрегіон розпочав громадське обговорення проекту Закону України «Про особливості врегулювання добудови проблемних об’єктів житлового будівництва», який розроблено з метою врегулювання правовідносин, що виникли у зв’язку із залученням коштів фізичних та/або юридичних осіб у будівництво проблемних об’єктів житлового будівництва та визначення механізму добудови таких об’єктів.

21.12.2019

http://www.minregion.gov.ua